Z dniem 23.07.2018, Protect24h.pl, jako jedna z nielicznych firm w Polsce, otrzymała prestiżowy certyfikat potwierdzający, że wprowadziliśmy oraz stosujemy, zgodnie z normą PN-EN 16636:2015, usługi ochrony przed szkodnikami i czynnikami biologicznymi.

Oznacza to, że wszelkie działania deratyzacyjne, dezynsekcyjne, dezynfekcyjne lub pochodne, polegające na eksterminacji szkodników, są przeprowadzane w sposób w pełni profesjonalny, skuteczny, a co najważniejsze – bezpieczny. W oczach niezależnego audytora wykazaliśmy się troską o jakość usług, które od lat oferujemy klientom na terenie Wałbrzycha, Wrocławia oraz innych miast województwa dolnośląskiego.

Fakt otrzymania certyfikatu przez jednostkę normalizującą stawia nas na równi z największymi i najlepszymi przedsiębiorstwami z branży DDD w Polsce i daje nam motywację do dalszych działań prowadzących do zwiększenia jakości naszych działań oraz gwarantowania satysfakcji z każdej wykonanej usługi.

>> Bezpośredni odnośnik do certyfikatu <<

Czym jednak jest norma PN-EN 16636:2015 i jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać wspomniany certyfikat? W ogromnym skrócie, PN-EN 16636:2-15 to zbiór wytycznych respektowanych na terenie Unii Europejskiej, które weryfikują czy osoby zajmujące się ochroną przed szkodnikami wykazują wystarczającą troskę o to, aby w efekcie wykonanej przez nich pracy nie ucierpiało zdrowie osób postronnych, środowisko oraz szeroko pojęte aktywa.

Co istotne, zalecenia związane z powyższą normą dotyczą nie tylko samego procesu zwalczania szkodników, ale także metod prewencji związanych z ochroną przed pojawieniem się nieproszonych gości w przyszłości. Dzięki temu, klient korzystający z usług certyfikowanego usługodawcy ma pewność, że ten nie tylko skutecznie i bezpiecznie pozbędzie się myszy, szczurów czy innych szkodników, ale także dołoży wszelkich starań co do tego, aby te nie pojawił się w przyszłości.

Protect24h.pl jest zatem partnerem, któremu warto powierzyć zadanie rozwiązania problemu związanego ze szkodnikami w domu lub przestrzeni biznesowej. Gwarantujemy bowiem nie tylko bezpieczeństwo oraz poszanowanie dla zasad skutecznej eksterminacji, ale także lata doświadczenia oraz indywidualne podejście do sytuacji każdego klienta.