Szkody wyrządzane przez szkodniki w magazynowanym zbożu/ziarnie mogą być ogromne. Dlatego nasza firma zajmuje się profesjonalnym zwalczaniem szkodników zbożowo-mącznych. Zabiegi wykonujemy w silosach, słodowniach, młynach, płatkarniach, wytwórniach pasz, magazynach płaskich i wszelkich innych obiektach.

W ramach przeprowadzanych przez nas usług wykonujemy fumigację za pomocą gazowania, która skutecznie zwalcza szkodliwe owady występujące w uprawach polowych i w obiektach magazynowych- zarówno pustych jak i zapełnionych surowcami. Przeprowadzenie zabiegu fumigacji zalecamy również w przypadku ochrony przed insektami konstrukcji drewnianych lub innych nośnych elementów.

Posiadamy stosowne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie, dlatego mogą być Państwo pewni, że usługa zostanie przeprowadzona rzetelnie, fachowo i bezpiecznie.

Wiemy również, jak uciążliwa staje się obecność gryzoni po żniwach, pierwszych przymrozkach i podczas dużych mrozów. Przeprowadzamy więc skuteczne zabiegi deratyzacji. Zabezpieczymy obiekt przed szkodnikami zgodnie z obowiązującymi standardami i normami.

Służymy Państwu pełnym wachlarzem usług w zakresie DDD na które wystawiamy stosowne dokumenty. Przeprowadzamy dezynsekcją pustych magazynów oraz silosów.

Zapraszamy do kontaktu.