Wchodząc na siłownię, do szatni czy toalety czujesz specyficzny, nieprzyjemny zapach? Przecież nie musi tak być! Poczuj moc czystego powietrza!

Siłownie, sale fitness, szatnie, hale sportowe, łaźnie, toalety to miejsca szczególnie narażone na działanie bakterii, wirusów, grzybów i innych szkodliwych czynników. Dlatego najważniejszą kwestią jest zapewnienie odpowiedniej higieny tych pomieszczeń.

W siłowniach występuje zazwyczaj wilgotne powietrze, spowodowane dużą kumulacją ludzi oraz poceniem. Takie środowisko potęguje rozwój bakterii i grzybów. Większość urządzeń jest dezynfekowana za pomocą środków dezynfekujących, chusteczek dezynfekujących lub żeli antybakteryjnych- jednak to nie wystarcza. Wszelkie patogeny utrzymują się w powietrzu i są wdychane przez nas w czasie intensywnego oddychania podczas ćwiczeń. Dlatego ważne jest przeprowadzanie profesjonalnej dezynfekcji. Zabieg usunie wszelkie bakterie, grzyby i wirusy pozostawiając pomieszczenie wolne od zanieczyszczeń. Dezynfekcji poddane zostaną również wszystkie przedmioty będące w pomieszczeniu. Co więcej, będziesz oddychać świeżym, czystym i przyjemnym powietrzem.

Wykonujemy również inne usługi, takie jak:

  • Zwalczanie wszelkiego rodzaju owadów (karaluchów, prusaków, mrówek, pluskiew, much, pcheł, rybików, moli spożywczych, moli ubraniowych i innych insektów)- przeprowadzamy profesjonalne zabiegi dezynsekcji.
  • Likwidacja gniazd os i szerszeni.

Do naszych usług należy również przeprowadzanie zabiegów deratyzacji. Wdrażamy Programy Profilaktyki i Monitoringu Szkodników mające na celu ochronę obiektu przed występowaniem zagrożeń związanych z obecnością gryzoni i owadów.

Jako profesjonaliści w swojej dziedzinie zapewniamy, że wszystkie usługi wykonujemy na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy wyłącznie atestowane preparaty i specjalistyczne maszyny.

Zapraszamy do kontaktu.