Czy wiesz jak ważna jest higiena i sterylność w Twoim przedsiębiorstwie? Czy zdajesz sobie sprawę z zagrożeń wynikających z ich nieprzestrzegania?

Zakłady farmaceutyczne to miejsca, w których higiena sanitarna i czystość są gwarantem wysokiej jakości produktów. Linie produkcyjne, magazyny, laboratoria i inne pomieszczenia w przedsiębiorstwie są szczególnie narażone na działanie szkodliwych patogenów chorobotwórczych. Produkcja leków musi przebiegać w sterylnych warunkach, gdyż nawet niewielkie zanieczyszczenie może doprowadzić do zmiany ich składu. W konsekwencji spowoduje to zatrzymanie produkcji, wyrzucenie danej partii leków, liczne straty finansowe oraz czasowe. A przecież można tego uniknąć.

Dezynfekcja zakładów farmaceutycznych

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi dezynfekcji zakładów farmaceutycznych polegające na usunięciu z powietrza niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów, wirusów, bakterii, roztoczy, alergenów, grzybów. Co więcej, zabieg nie tylko odkaża środowisko, ale nadaje mu czysty i świeży zapach. Usługę wykonujemy przy użyciu różnych metod dobieranych indywidualnie do każdego klienta. Jedną z nich jest ozonowanie, będącą najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą metodą dezynfekcji. Pozwoli ona zachować sterylność warunków do produkcji leków oraz stworzy bezpieczne środowisko pracy. Dodatkowo odkażone zostaną wszystkie sprzęty, maszyny, urządzenia i inne przedmioty. Ozon jest ekologiczny, nie pozostawia po sobie żadnego śladu i po jakimiś czasie całkowicie się rozpada.

Jesteśmy firmą posiadająca doświadczenie w dziedzinie najnowszych metod dezynfekcji. Do każdej usługi podchodzimy rzetelnie i indywidualnie. Bezpieczeństwo Twojej firmy i Twoich pracowników jest dla nas najważniejsze!

Występowanie owadów w zakładach farmaceutyczny stanowi poważne zagrożenie. Owady przenoszą wiele chorób a ich obecność wpływa na jakości produkowanych wyrobów. Nasza firma potrafi skutecznie wyeliminować wszelkie owady- wykonujemy profesjonalne zabiegi dezynsekcji.

Do naszych usług należy również przeprowadzanie zabiegów deratyzacji. Opracowujemy indywidualne Programy Zabezpieczenia Zakładu przez Szkodnikami. Nadrzędnym celem jest profilaktyka, a w sytuacji pojawienia się zagrożenia jego likwidacja.

Świadczymy jeszcze szereg innych usług z branży DDD. Jako profesjonaliści w swojej dziedzinie zapewniamy, że wszystkie usługi wykonujemy na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy wyłącznie atestowane preparaty i specjalistyczne maszyny.

Zapraszamy do kontaktu.