Jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu, schroniska lub świadczysz inne usługi związane z noclegiem? Więc wiesz, jak istotny wpływ na jego renomę ma pozytywna opinia klientów. Rosnące wymagania gości wobec czystości w pomieszczeniach czy jakości spożywanych posiłków wiążą się z koniecznością ciągłego podnoszenia standardów. Stąd też nasza oferta kierowana jest właśnie do Państwa.

Dezynfekcja hoteli

Dbając o higienę w Państwa obiekcie przeprowadzamy kompleksowe zabiegi dezynfekcji hotelu. Zabieg ten powinno się regularnie wykonywać w pokojach dla gości ze szczególnym uwzględnieniem znajdujących się tam materacy, kołder, poduszek, podłóg, które są ogromnym wektorem chorób i miejscem bytowania wielu pasożytów. Nie powinniśmy również zapominać o regularnej dezynfekcji w miejscach, w których przygotowywana lub przechowywana jest żywność (kuchnie, stołówki, magazyny, itp.).

Czy spotkałeś się w swoim obiekcie z robactwem? Wiesz jakie niebezpieczeństwo niesie za sobą ich obecność? A przecież można temu zaradzić… nie bądź obojętny…

Owady stanowią zagrożenie zarówno dla Ciebie jak i Twoich klientów. Przenoszą wiele chorób, powodują reakcje uczuleniowe.

  • Jedne z nich- karaczany (prusaki) przenoszą 32 gatunki chorobotwórczych bakterii powodujące zakaźne zapalenie wątroby. Są niebezpieczne nie tylko dla zdrowia, ale i życia człowieka. Żerując w kablach, podgryzają owijki, powodując spięcia. Niszczą klimatyzacje i wentylacje.
  • Drugie- mrówki, które często uważane są jedynie za uciążliwego szkodnika. To nie prawda! Mrówki nie są jedynie uciążliwe, lecz ich obecność ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo ludzi i jakość żywności. Przedostając się do kuchni oraz miejsc, w których przechowywana jest żywność, zanieczyszczają ją, przenosząc choroby wywołane przez wirusy i bakterie m.in.: PseudomonasSalmonellaStaphylococcus, Klebsiella i Clostridium spp.
  • Kolejnymi owadami stwarzającym poważne zagrożenia epidemiologiczne są muchy. Przyczyniają się do zatrucia salmonella i są nośnikiem wielu chorób takich jak: dur brzuszny, czerwonka, tyfus, gruźlica, choroba Heinego- Medina. Można jednak ograniczyć ich występowanie montując moskitiery lub przeprowadzając zabiegi dezynsekcji hotelu.

Częstymi nieproszonymi gośćmi bywają pluskwy. Te małe owady żywią się ludzką krwią, a po ich ukąszeniach pozostają swędzące bąble. Pluskwy nie są nosicielami chorób, powodują jednak bezsenność, apatię, brak wigoru, ostre podrażnienia, niedobór żelaza u niemowlaków.  Brak podjęcia jakichkolwiek działań w celu ich wyeliminowania wiąże się z ich ciągłym rozprzestrzenianiem. Nie pozwól, by pluskwy pijące krew Twoich gości zniszczyły reputację obiektu nad którym pracowałeś wiele lat! Pluskwa to mały owad, który w obiektach noclegowych, bardzo często zostaje przeniesiony do pokoju przez klientów.

Istnieje jeszcze szereg owadów, których obecność może negatywnie wpływać na Twoją reputację. Dlatego jeżeli masz problem zgłoś się do nas. Poradzimy sobie z każdym intruzem. Wykonujemy profesjonalne zabiegi dezynsekcji hoteli, zapewniając dyskrecję i rzetelność.

Służymy Państwu pełnym wachlarzem usług z zakresu dezodoryzacji hoteli, zwalczania gryzoni oraz owadów na które wystawiamy stosowne dokumenty.

Zapraszamy do kontaktu – zapewnimy najwyższy standard w Państwa obiekcie!