Ozonowanie - Dezynfekcja - Zamgławianie - Certyfikowana Firma DDD

Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.

Jako jedyni w regionie posiadamy Europejski Certyfikat wydany przez Federację CEPA z zakresu ochrony przed szkodnikami i czynnikami biologicznymi.

Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC w wysokości do 500 000,00 złotych.

Mamy ponad 10 lat doświadczenia i wiele certyfikatów z zakresu dezynfekcji/odkażania.

W związku z ogłoszoną przez WHO pandemią nowego wirusa, firma Protect24h.pl została przygotowana do przeprowadzania dezynfekcji powierzchni i powietrza w obiektach: użyteczności publicznej (placówki oświaty, szpitale itp.), gastronomicznych, zakładów przemysłowych i produkcyjnych, prywatnych firm i innych.

W skrócie o COVID – 19:

Inkubacja wirusa mimo innych wcześniejszych informacji może trwać nawet do 3-4 tygodni. Według niektórych opinii objawy wirusa u chorego mogą pojawić się nawet po dwóch tygodniach od zarażania, co niestety oznacza, że przez ten czas osoba ta będzie nieświadomie przekazywać wirusa kolejnym osobą.

Nowy wirus przekazywany jest drogą kropelkową, przy kontakcie z osobą chorą ale również co ważne poprzez kontakt ze skażonymi przedmiotami (np. klamki, poręcze, oparcia, blaty i wszelkie inne powierzchnie).

Wirus utrzymuje się w powietrzu do kilku godzin, na powierzchniach do 3 dni! Zwłaszcza na powierzchniach wykonanych z plastiku i ze stali nierdzewnej! Jedynie przedmioty tekturowe utrzymują wirusa krócej do niecałej doby i materiały wykonane z miedzi, na których utrzymywać się może do kilku godzin.

Podstawowa profilaktyka w celu ograniczenia zakażeń:

  • Często myć ręce przez minimum 30 sekund z użyciem mydła lub środków zawierających alkohol
  • Unikać kontaktu z osobami u których widoczne są objawy choroby lub przeziębienia.
  • Unikać skupisk ludzkich tj. sklepy, teatry itp.
  • Dezynfekcja, dekontaminacja

Obecnie dezynfekcję stosujemy za pomocą środków chemicznych zwalczających wirusy oraz z użyciem generatorów wytwarzających ozon.

Zabiegi wykonujemy według ściśle określonych procedur (WHO, ECDC, GIS), dzięki którym minimalizujemy ryzyko rozprzestrzeniania się choroby.

Zabiegi wykonywane są na wszystkich powierzchniach na których jest prawdopodobieństwo zakażenia.

Jedną ze skutecznych form przeciw wirusom jest stosowanie generatorów ozonu wytwarzających w dużym stężeniu ozon, który jest silnym dezynfektantem. Ten naturalnie występujący w atmosferze gaz, jest doskonałą formą dezynfekcji. Wnika w każdą szczelinę, nie pozostawia po sobie pozostałości gdyż po zabiegu ozon przekształcany jest w tlen.

Kolejna metodą dezynfekcji w walce z wirusami jest korzystanie z całej gamy preparatów biobójczych. Preparaty dezynfekcyjne podawane są na powierzchnię na różne sposoby:

Oprysk grupokroplisty – Tradycyjna metoda oprysku za pomocą opryskiwaczy ręcznych o ciśnieniu do 6 barów

Zamgławianie ULV – nowoczesna metoda rozpylania środków dezynfekujących w formie zimnej mgły, gdzie wytwarzana przez maszynę kropla jest nawet do dwudziestu razy mniejsza niż kropla pary wodnej

Zamgławianie termiczne – środki dezynfekcyjne rozprowadzane są w formie dymu, taka forma pozawala na szybką dekontaminację, w krótkim czasie nawet przy dużych powierzchniach.

Preparaty do dezynfekcji powierzchni stosowane przez firmę Protect24h.pl mają odpowiednie certyfikaty i rejestracje na zwalczanie wirusów.

Stosujemy tylko i wyłącznie certyfikowane generatory ozonu i specjalistyczne mierniki stężenia ozonu posiadające aktualne dokumenty kalibracyjne i pozwolenia.

Cena dezynfekcji już od 1000,00 złotych netto.

Wystawiamy protokół oraz certyfikat z wykonanej dezynfekcji i fakturę VAT

Zobacz nasze akcje na YouTube:

Zamów darmową wycenę online dezynfekcji Twojego biznesu:

    [recaptcha]