Otwierasz szafkę w kuchni, sięgasz dłonią po ulubione płatki śniadaniowe  a  Twoim oczom ukazują się brązowo-szare lub brązowo-żółte motylki? A kiedy już otworzysz opakowanie zauważasz larwy? To znak, że masz mole i musisz pozbyć się ich szybko! Te owady to prawdziwa zmora wielu osób.

Co warto wiedzieć o molach?

  • łatwo je przynieść do domu z zakupami
  • rozmnażają się głównie w suchych składnikach, jak kasza, płatki, ziarna, herbata, suszone owoce etc.
  • przepoczwarzające się larwy moli można znaleźć za szafkami kuchennymi, w szczelinach, pod brzegiem pokrywek zamkniętych słoików itp.
  • mole spożywcze rozmnażają się w wysokich temperaturach i wewnątrz pomieszczeń

Istnieje szereg domowych sposobów na pozbycie się moli, lecz gdy one zawiodą zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Wykwalifikowani specjaliści pomogą Ci pozbyć się problemu. Posiadamy znacznie silniejsze i skuteczniejsze środki owadobójcze.  Dodatkowo, wyposażeni w profesjonalne maszyny i wiedzę, przeprowadzimy dezynsekcję w sposób całkowicie bezpieczny dla zdrowia i życia osób i zwierząt.

Mole spożywcze – jak je znaleźć? Jak z nimi walczyć?

Mole spożywcze to jedne z najczęściej występujących niechcianych gości w naszych domach. Zagnieżdżają się w naszych szafkach kuchennych, zanieczyszczając cukier, mąkę, kaszę i inne suche pokarmy. Chociaż bardzo łatwo je zauważyć, znacznie trudniej jest znaleźć sposób na pozbycie się ich z naszego domostwa. Całe szczęście istnieją skuteczne metody na pożegnanie się z tymi motylami nocnymi, których samice potrafią składać do nawet 400 jajeczek w trakcie jednego lęgu. Nie trudno zgadnąć, że później larwy moli żywią się tym, co znajdą w naszej kuchni, zanieczyszczając tym samym nasz pokarm.

Problem z molami jest taki, że bez większego trudu mogą pojawić się w naszym domu i niewiele możemy z tym zrobić. Przede wszystkim, dostać się tam mogą z zakupami, które przynosimy ze sklepu. Mogą też pojawić się u nas chociażby od sąsiada z naprzeciwka lub na setki innych sposobów. Ważne jest to, abyśmy nie zwlekali i zareagowali w momencie, kiedy zauważymy je w naszym otoczeniu. Pomoże to zapobiec dalszemu rozmnażaniu się motyli.

Chociaż w internecie łatwo można znaleźć artykuły instruujące, jak pozbyć się tych istot domowymi sposobami, nie wszystkie gwarantują pełną skuteczność i rozwiązanie problemu. Warto wtedy szybko skontaktować się ze specjalistami, którzy wykorzystując wieloletnie doświadczenie, będą w stanie dobrać strategię maksymalizującą szanse na pozbycie się motyli i larw mola spożywczego z naszej kuchni.

Larwy moli spożywczych

Co ważne, korzystając z usług Protect24h.pl nie narażają się Państwo na żadne niebezpieczeństwo. Zawsze wykorzystujemy środki owadobójcze, które nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi lub zwierząt.

Jeśli zatem zależy nam na szybkim i skutecznym pozbyciu się moli, warto rozważyć skorzystanie z usług certyfikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy zajmują się takimi problemami na co dzień.

Firma Protect24h.pl zajmuje się świadczeniem usług z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji na terenie Wałbrzycha, Świdnicy, Wrocławia oraz pozostałych miast i miejscowości na terytorium województwa Dolnośląskiego.