Dezynfekcja restauracji, jadłodajni, stołówki i barów

Restauracja, bar, stołówka, jadłodajnia i inne lokale gastronomiczne stanowią „atrakcyjne lokum” dla wielu szkodników. Ich obecność może generować wiele problemów takich jak: zanieczyszczenia surowców, półproduktów, wyrobów gotowych, straty finansowe, rozszerzanie się chorób, skażenia powierzchni roboczych i inne. Co więcej- może mieć duży wpływ na wizerunek firmy i utratę klientów. Dlatego w każdym lokalu gastronomicznym niezbędne jest opracowanie indywidualnego Programu Ochrony przed Szkodnikami.

Zapewnienie bezpieczeństwa oraz jakości posiłków w branży gastronomicznej jest niezwykle ważne. Dlatego odpowiednie zabezpieczenie kuchni przed występowaniem szkodników odgrywa szczególną rolę. Nasz firma wdraża Programy Profilaktyki i Monitoringu Szkodników mające na celu ochronę obiektu przed występowaniem zagrożeń związanych z obecnością gryzoni i owadów. Ich bytność w miejscach, w których jest przechowywana i przetwarzana żywność jest niedopuszczalna, gdyż przenoszą liczne choroby i zanieczyszczają pożywienie, czego następstwem mogą być zatrucia i choroby. Dbając o zaplecze kuchenne dbamy o bezpieczeństwo ludzi!

Zabezpieczamy obiekt przed szkodnikami zgodnie z obowiązującymi normami HACCP, ISO, BRC, IFS, GMP, GHP, itd. Stosujemy wyłącznie odpowiednio dobrany sprzęt umiejscawiając go wewnątrz i/lub na zewnątrz obiektu. Opracowujemy stosowną dokumentację dla każdego klienta. Zapewniamy gwarancję ograniczenia ryzyka związanego z obecnością gryzoni!

Dbając o zdrowie Państwa i klientów wykonujemy zabiegi dezynfekcji ozonem, które mają na celu eliminację bakterii, wirusów, alergenów i innych patogenów chorobotwórczych. Po zabiegu będą mogli cieszyć się Państwo zdrowym, czystym i odkażonym powietrzem. Dodatkowo odkażone zostaną wszystkie sprzęty, blaty, meble, maszyny i inne przedmioty. Ozon jest ekologiczny, nie pozostawia po sobie żadnego śladu, a po jakimiś czasie całkowicie się rozpada.

Co więcej zabieg ozonowania usuwa wszelkie nieprzyjemne zapachy, np. spalenizny w kuchni czy odoru papierosów na sali, które mogą skutecznie odstraszać klientów.

Zapewniamy zabiegi dezynsekcji. Zwalczamy wszelkie owady biegające i latające oraz szkodniki magazynowe (m.in. karaluchy, mrówki, mole spożywcze, muchy, motyle magazynowe, osy, szerszenie, itp.).

Wykonujemy jeszcze szereg innych usług, które z pewnością wpłyną pozytywnie na wizerunek Państwa firmy! Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dbającą o jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!