Czy wiesz, jak bardzo narażony jesteś na działanie czynników chorobotwórczych?

Szkoły, przedszkola i żłobki to miejsca, w których najczęściej występują i mnożą się bakterie, wirusy, drobnoustroje. Są to pomieszczenia zamknięte o dużej kumulacji ludzi, co stanowi idealne środowisko do rozwoju wszelkich patogenów chorobotwórczych. Sprawia to, że dzieci częściej narażone są na różnego rodzaju infekcje. Wirusy i bakterie znajdować się mogą w powietrzu, na zabawkach, wyposażeniu sali i wszelkich innych przedmiotach będących w pomieszczeniu. Dodatkowo zalegające pożywienie, brak dostatecznej higieny oraz skumulowanie się chorób, których nosicielami są dzieci, tworzy niebezpieczne dla zdrowia środowisko.

Dbając o bezpieczeństwo Twoje i dzieci przeprowadzamy profesjonalne usługi ozonowania. Ozonowanie szkół, przedszkoli, żłobków jest bardzo ważne, szczególnie w okresie wzmożonej zachorowalności u dzieci. Zabiegom można poddać wszelkie pomieszczenia, np. sale, świetlice, szatnie, stołówki. Ozonowanie stanowi bezpieczną formę dezynfekcji, a sam ozon jest 300 razy silniejszy niż chlor, nie pozostawia żadnych śladów, nie wywołuje skutków ubocznych. Pamiętaj- lepiej zapobiegać niż leczyć!

Co więcej, zapewnienie bezpieczeństwa oraz jakości posiłków w placówkach użyteczności publicznej jest niezwykle ważne. Dlatego odpowiednie zabezpieczenie kuchni przed występowaniem szkodników odgrywa szczególną rolę. Nasz firma wdraża Programy Profilaktyki i Monitoringu Szkodników mające na celu ochronę obiektu przed występowaniem zagrożeń związanych z obecnością gryzoni i owadów. Ich bytność w miejscach, w których jest przechowywana i przetwarzana żywność jest niedopuszczalna, gdyż przenoszą liczne choroby i zanieczyszczają pożywienie, czego następstwem mogą być zatrucia i choroby. Dbając o zaplecze kuchenne dbamy o bezpieczeństwo ludzi!

Przeprowadzamy jeszcze szereg innych usług, np.:

  • zabiegi dezodoryzacji – mające na celu usunięcie nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń (sal gimnastycznych, toalet, itp.)
  • usuwamy uciążliwe owady (mrówki, karaluchy, pluskwy, wszy, muchy, osy, szerszenie)

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, wykonującą swoją pracę z dokładnością, skutecznością i rzetelnością – czego potwierdzeniem są pozytywne opinie naszych klientów. Posiadamy szereg szkoleń i certyfikatów. Wykorzystujemy tylko bezpieczne i atestowane preparaty. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze!